79760417649869882025.png
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Білоцерківської міської ради  
Меню сайту
Новини ПедПРЕСИ
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Погода
Міні-чат
200
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Розклад гуртків, секцій

Картинки по запросу картинки до дитячого дозвілля  

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Зірниця

Вівторок

Субота

15.00-17.00

10.00-12.00

Каб. №210

Швень Сергій Анатолійович

Сучасні танці

Хореографічний колектив «Ексклюзив»

Понеділок

Середа

П’ятниця

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

Клас хореографії

Актовий зал

Вишнівська Марина Ігорівна

 Право і закон

Вівторок

П’ятниця

14.50-15.50

14.50-15.50

Каб.№ 110

Лиса Ганна Геннадіївна

Дослідник

 П’ятниця

Субота

14.00-16.00

10.00-12.00

 

Шкільний музей

Ципуга Вікторія Іванівна

Еколого – натуралістичний

«Юний еколог»

Вівторк

Четвер

14.55-15.55

14.55-15.55

 

Каб.№117

Шулдик Любов Степанівна

Туристсько – краєзнавчий

«Географи - краєзнавці»

П’ятниця  

Субота

15.00-17.00

11.00-13.00

Каб. №304

Спортивний майданчик

Трущенко Людмила Петрівна

Театральна студія

«Браво»

Вівторок

Четвер

13.30-15.30

13.30-15.30

Каб.№102

Актовий зал

Балезіна Ніна Миколаївна

Ляльковий театр

 «Веселка»

Вівторок

Четвер

14.00-16.00

14.50-16.50

Каб№105

Актовий зал

Ярич Вікторія Валеріївна

Ерудит

Середа

Субота

14.30-16.30

11.00-13.00

Каб. №207

Шкільний музей

Спринчак Лілія Анатоліївна

 Козацько  – лицарського виховання «Джура»

Вівторок

П’ятниця

16.00-18.00

16.00-18.00

Шкільна майстерня

 Спортивний зал

Васильєв Євген Володимирович

Соціально – реабілітаційний гурток «Пізнай себе» «Сімейні цінності»

Понеділок  

15.00-17.00

Каб. №208

Мельник Ірина Миколаївна

 Військова топографія

Понеділок

Вівторок

 14.55-16.55

14.55-16.55

 Каб. 304

 Ончєва Тетяна Володимирівна

Технічний дизайн

Понеділок

Середа

14.00-16.00

14.00- 16.00

Шкільна майстерня

Поліщук Петро Володимирович

 Баскетбол

Понеділок

Середа   

15.30-17.00

 

Спортивний зал

Дятловський Юрій Миколайович

 Волейбол

 

Понеділок

Середа

Субота

17.00-18.00

17.00-18.00

10.00-12.00

 

Спортивний зал

Корчагіна Тетяна Леонтіївна

Настільний теніс

Вівторок

15.00-17.00

 

Спортивний зал

Фомін Олександр

Михайлович

Загальна фізична підготовка

П’ятниця

 

15.00-16.00

Спортивний зал

Курбатова Валентина Іларіонівна

Волейбол

Четвер

15.00-16.00

Спортивний зал

Баклицька Ніна Сергіївна

Шахи

Понеділок

14.00-16.00

Каб. №211

Осипенко Ігор Миколайович

Гурток естрадної пісні

Четвер

Вівторок

14.00-16.00

14.00-15.00

Кабінет музики

Жарікова Наталя Василівна

Клуб «Умілі рученята»

Вироби з паперу 

Четвер

15.30-17.30

Каб. №104

 Сігнаєвська Лілія Вадимівна

Клуб «Умілі рученята»

Виготовлення сувенірів

 Понеділок

14.30-16.30

Каб. №111

  Семишкурна М.А.

Клуб «Умілі рученята»

Робота  з папером та природним матеріалом

Середа

15.30-17.30

Каб.№103

Малюк Оксана Миколаївна

Клуб «Умілі рученята»

Гурток «Фантазери»  Бісероплетіння

Понеділок

Пятниця

14.55-16.55

14.00-16.00

Шкільна майстерня

Бондар Людмила Григорівна

«Юний книголюб»

Четвер  

13.40-15.40

 

Шкільна бібліотека

  Вакуленко Марина

Олександрівна

Основи бібліотечно – бібліографічних знань

Середа

14.00-16.00

Шкільна бібліотека

Поліщук Світлана Григорівна

Клуб «Ми – за здоровий спосіб життя».

Життя на роздоріжжі. Твій вибір».

Четвер

14.55-16.55

Каб.№114

Бондарчук Оксана Григорівна

Клуб «Ми – за здоровий спосіб життя».

 Майбутнє починається сьогодні

Четвер

14.00-15.00

Каб. №115

Кучма Ніна Дмитрівна

Клуб «Ми – за здоровий спосіб життя».

Життя на роздоріжжі. Твій вибір

Вівторок

15.50- 17.50

Каб. №202

Якуненко Олена Іванівна

Клуб «Ми – за здоровий спосіб життя».

Маршрут безпеки

П’ятниця

 

16.00-17.00

 

Каб.№308

Кревська Валентина Олексіївна

Клуб «Ми – за здоровий спосіб життя».

Маршрут безпеки

П’ятниця

15.00-17.00

Каб.№206

Кучмет Валентина Вікторівна

Духовий оркестр

Вівторок

П’ятниця

15.00-19.00

Малий спортивний зал

Лисенко Артур Володимирович

Клуб «Ми – за здоровий спосіб життя».

Маршрут безпеки

Четвер

15.00-17.00

Каб.№208

Мельник Ірина Миколаївна

Футбол

Понеділок

Середа

п’ятницям

15.00-16.00

15.00-16.30

16.00 – 17.00

Спортивний зал

Фещенко Руслан Ігорович

 Циркова студія

Понеділок

Середа Субота

16.00-18.00

16.00-18.00

10.00- 12.00

Клас хореографії

Макаренко Наталя Олександрівна

Гурток англійської мови

Четвер

 

14.55-15.55

 

Каб. №108

 Родак Тетяна Іванівна

 

 

                     

 

Годинник
Міні-профіль
Привіт: Гість
Повідомлення:

Привіт шановний, зареєструйся або авторизуйся.

Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
javascript:// javascript://
Всього відповіло: 280
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні ресурси
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz