79760417649869882025.png
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Білоцерківської міської ради  
Меню сайту
Новини ПедПРЕСИ
Календар
«  Жовтень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Погода
Міні-чат
200
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Жовтень » 28 » Інтелектуальні змагання
13:06
Інтелектуальні змагання
23 жовтня 2013 року. Цей день став фінальним у проведенні І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Учні змагалися у знаннях зі світової літератури та вміннях з образотворчого мистецтва.

Бажання взяти участь в олімпіадах виявили багато учнів. Загальна кількість учасників змагань - 1634.

Побажаємо переможцям І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад успішного виступу на міському етапі. 

 

Російська мова та література:

  1. Коляда Олександра 9-А клас
  2. Калинович Арсеній 10-Б клас
  3. Атаманенко Альбіна 11-А клас


Біологія:

  1. Коцюба Олександр 8-А
  2. Дубовик Марина 9-А
  3. Кучеренко Анастасія 10-А
  4. Свинаренко Катерина 11-А

Фізика:

  1. Стороженко Катерина 7-А
  2. Шнітковський Юрій 8-А
  3. Кабула Богдан 9-А
  4. Мельник Микола 10-А
  5. Кмітюк Марина 11-Б

Українська мова і література:

  1. Янчук Мирослав 7-В
  2. Машталірук Ольга 8-А
  3. Дубовик Марина 9-А
  4. Кучеренко Анастасія 10-А
  5. Атаманенко Альбіна 11-А

Англійська мова:

  1. Шнітковський Юрій 8-А
  2. Дубовик Марина 9-А
  3. Пелих Анастасія 10-А
  4. Рогальнікова Олена 11-А

Німецька мова:

  1. Гаврилюк Анастасія 8-Б
  2. Калинович Арсеній 10-Б

Історія:

  1. Шнітковський Юрій 8-А
  2. Дубовик Марина 9-А
  3. Калинович Арсеній 10-Б
  4. Атаманенко Альбіна 11-А

Обслуговуюча праця:

  1. Бондар Тетяна 10-А
  2. Сіленко Вікторія 9

Технічна праця:

  1. Портянкін Едуард 10-А
  2. Щур Віталій 9-А

Математика:

  1. Мостова Катерина 6-Б
  2. Стороженко Катерина 7-А
  3. Шнітковський Юрій 8-А
  4. Гаврилюк Олександр 9-А
  5. Манзій Андрій 10-А
  6. Кмітюк Марина 11-Б

Екологія:

  1. Мельник Микола 10-А
  2. Кмітюк Марина 11-Б

Економіка:

  1. Бесараб Катерина 11-Б

Хімія:

  1. Григор'єв Назар 7-А
  2. Яценко Юрій 8-А
  3. Лук'янчук Денис 9-А
  4. Портянкін Едуард 10-А
  5. Олійник Ганна 11-А

Основи правознавста:

  1. Дубовик Марина 9-А
  2. Манзій Андрій 10-А
  3. Кмітюк Марина 11-Б

Педагогіка і психологія:

  1. Ходячіх Владислава 11-Б

Астрономія:

  1. Бесараб Катерина 11-Б
  2. Григоренко Анастасія 10-А

Фізична культура:

  1. Однорог Мар'ян 11-Б
  2. Свинаренко Катерина 11-А

Географія:

  1. Машталірук Ольга 8-А
  2. Лук'янчук Денис 9-А
  3. Калинович Арсеній 10-Б
  4. Кмітюк Марина 11-Б

Інформаційні технології:

  1. Кабула Богдан 9-А
  2. Макаров Владислав 10-А
  3. Штика Юрій 11-А

Світова література:

  1. Доминенко Аліна 7-Б
  2. Котова Діана 8-А
  3. Дубовик Марина 9-А
  4. Бондар Тетяна 10-А
  5. Атаманенко Альбіна 11-А

Образотворче мистецтво:

  1. Безкровна Катерина 6-А
  2. Швень Ольга 7-А
  3. Зайцева Настя 8-А
  4. Котова Діана 8-А
  5. Бондар Аліна 9-Б
  6. Німченко Богдана 9-Б
  7. Єфіменко Анастасія 10-А
  8. Коробка Марія 11-Б





Переглядів: 540 | Додав: Вчитель | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
0
1 Відмінниця   [Матеріал]
Янчук Мирослав 7-В
там треба виправити Мирослав на Мирослава!(це дівчинка)!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]